tel. 58 352 13 74, 507 141 310

e-mail: le_sourire@tlen.pl
HOMEO NAS

O nas

Pozwól by nasi specjaliści zatroszczyli się również o Ciebie

Twoją fryzurę i Twoje ciało jak i paznokcie. Stwórz swój nowy wizerunek zaczynając od włosów. Stosowana przez nas technika strzyżenia zaowocuje dopasowaną do Twojego stylu fryzurą. Oprócz stylizacji i pielęgnacji, oferujemy Ci również przedłużanie włosów i profesjonalne przedłużanie rzęs, a na specjalną okazję przygotowaliśmy niepowtarzalne fryzury ślubne. Ale fryzjerstwo to nie wszystko... Kosmetyka - w tym Le Sourire specjalizuje się szczególnie.

Pielęgnujemy Twoją urodę wykorzystując najnowocześniejsze urządzenia i profesjonalne kosmetyki na najwyższym poziomie. Możesz wybierać spośród licznych możliwości - mikrodermabrazja, ultradzwięki, radio frekwencje, IPL - to tylko przykładowe propozycje.

Odkryj swoje piękno, pielęgnując na co dzień cerę. W trosce o Twój komfort, zadbaliśmy o stylowy wystrój naszego salonu urody i atelier fryzjerskiego. O wyjątkowości tego miejsca możesz przekonać się już teraz odwiedzając wirtualnie nasz salon. Galeria zdjęć, choć profesjonalna, nie oddaje jednak w pełni niepowtarzalnego nastroju salonu urody i fryzjerstwa Le Sourire który mieści się w:

Gdynia-Obłuże, na ul. Bosmańskiej118.

Zapraszamy do obejżenia spotu filmowego prezentującego nasz salon.

 

 

Salon Kosmetyczno-Fryzjerski "Le Sourire"

81-176 Gdynia

ul.Bosmańska 118tel. 507 141 310

tel. 58 352 13 74

e-mail: le_sourire@tlen.pl

Go to top